Ważny komunikat!

UWAGA! W związku z bieżącymi wydarzeniami związanymi z epidemią koronawirusa zawieszamy konkurs Bardzo Młoda Kultura 2020 – Pomorskie do czasu ustabilizowania tej nadzwyczajnej sytuacji w oświacie i kulturze.

W związku z zaleceniem Prezydent Miasta Gdańska, które służy zapobieganiu rozprzestrzeniania się koronawirusa, odwołujemy do końca marca wszystkie wydarzenia Instytutu Kultury Miejskiej. Zarówno te, które miały odbyć się w naszej siedzibie przy ul. Długi Targ 39/40, jak i te w innych lokalizacjach.

Z przykrością zawiadamiamy że szkolenie wyjazdowe dla uczestników konkursu Bardzo Młoda Kultura 2020 – Pomorskie zaplanowane w dniach  13-14 marca nie odbędzie się we wcześniej zaplanowanej formule. Szukamy alternatywnego rozwiązania, zapisane osoby będziemy na bieżąco informować.

Wiemy, że ograniczenie kontaktów i unikanie wydarzeń, w których bierze udział więcej osób służy bezpieczeństwu nas wszystkich. W tym trudnym momencie ważna jest odpowiedzialność nas wszystkich za siebie nawzajem.

Z decyzję Prezydent Gdańska dotyczącą koronawirusa możecie zapoznać się tutaj.