Wypełnij ankietę i pomóż udoskonalić program Bardzo Młoda Kultura

Zapraszamy koordynatorów i partnerów projektów realizowanych w Sieci Kultury do włączenia się w badanie Narodowego Centrum Kultury mające na celu udoskonalenie programu Bardzo Młoda Kultura. Możesz pomóc, wypełniając ankietę!

 

Kliknij, by przejść do ANKIETY

 

Bardzo Młoda Kultura to wieloletni program wspierania edukacji kulturowej. Celem badań jest doskonalenie tego Programu i szukanie dobrych rozwiązań wspierających edukację kulturową w naszym kraju. Poprzez badanie NCK szuka odpowiedzi na pytanie czym jest trwałość przedsięwzięć edukacyjnych i animacyjnych, jakie czynniki jej sprzyjają, czy zawsze jest ona pożądana.

Pytając o trwałość przedsięwzięć edukacyjnych i animacyjnych, NCK ma na myśli całość doświadczeń w tym zakresie (a nie tylko projekty realizowane w ramach Sieci Kultury, która jest częścią BMK). Odpowiedzi są anonimowe i będą prezentowane jedynie w formie zbiorczych zestawień statystycznych, z którymi zapoznać będzie się można pod koniec roku na stronie Programu BMK oraz lokalnych stronach Operatorów.

Jesteśmy pewni, że tak jak nam, zależy ci na jakości edukacji kulturowej w Polsce. Wypełnienie ankiety zajmuje 10-15 minut, a ma wpływ na realizowanie jednego z ważniejszych programów, pozwalających na szerokie działania animacyjne i edukacyjne.

 

Kliknij, by przejść do ANKIETY

Dziękujemy za wsparcie!