Spotkanie informacyjne BMK edycja 2021

Zapraszamy na spotkanie na którym przedstawimy założenia programu Bardzo Młoda Kultura 2019-2021, a także zasady i korzyści płynące
z udziału w konkursie „Bardzo Młoda Kultura – Pomorskie” na oddolne, regionalne inicjatywy z zakresu edukacji i kultury.

Podczas spotkania zaprezentujemy założenia programu, jego harmonogram, przykładowe projekty dofinansowane w latach 2016-2019 oraz udzielimy informacji na temat konkursu na wsparcie finansowe projektów łączących edukację i kulturę. Chcemy, aby w tym roku program był wsparciem dla wszystkich, którzy pomimo pandemii chcą realizować działania mimo pandemii koronawirusa.

Projekt Bardzo Młoda Kultura stawia na budowanie mostów pomiędzy sektorami kultury i edukacji. Poprzez wspólne działania, chce wzmacniać edukację kulturową i integrować lokalną społeczność. Celem Bardzo Młodej Kultury jest także rozwijanie sieci współpracy instytucji, organizacji i osób prywatnych, zajmujących się animacją i edukacją kulturową. Program jest prowadzony przez Narodowe Centrum Kultury a jego wojewódzkim operatorem jest Instytut Kultury Miejskiej.

Spotkanie w formule zdalnej odbędzie się dwukrotnie:

15 marca 2021 r. godz. 17.00-18.30

16 marca 2021 r. godz. 17.00-18.30

Zapisy na spotkanie odbywają się za pomocą formularza zgłoszeniowego

Link do spotkania przesłany zostanie drogą mailową.

Spotkania skierowane są do osób zajmujących się edukacją kulturową indywidualnie, w grupach nieformalnych, w instytucjach czy organizacjach pozarządowych. W szczególności zapraszamy nauczycieli, pracowników domów kultury, bibliotek, teatrów, muzeów, edukatorów i animatorów kultury.

Zapraszamy serdecznie!