Podziel się! Giełda wymiany doświadczeń i inspiracji

Zapraszamy do udziału w giełdzie wymiany praktyk, doświadczeń i wzajemnych inspiracji. Tegoroczna edycja będzie polem do wymiany doświadczeń dla animatorów kultury, edukatorów oraz osób zarządzających organizacjami i instytucjami kultury. Po prawie dwóch latach trudnego czasu pandemii, nowych wyzwań i zmian, zapraszamy do rozmowy o swoim doświadczeniu, zrealizowanych projektach oraz działaniach w obszarze edukacji kulturowej.

Czekają nas dwa dni inspirujących spotkań i pracy. Już 18 i 19 października zapraszamy na dwa warsztaty prowadzone przez Annę Rudnicką oraz Joannę Grandzicką. Dzień pierwszy przeznaczony jest dla osób zarządzających organizacjami i instytucjami kultury. Dzień drugi to dzień animacji i praktyków edukacji kulturowej. Poznaj środowisko, wymień się doświadczeniami, odpocznij i zadbaj o siebie.

W ramach wydarzenia zapoznać będzie się można z najlepszymi praktykami edukacji kulturowej i współpracy międzypokoleniowej.

Program:

18 października 2021 r. godz. 10.00-15.00 “ Mądre zarządzanie w kulturze”. Warsztat dla osób zarządzających organizacjami i instytucjami kultury poprowadzi Anna Rudnicka.

Anna Rudnicka – menedżerka, animatorka, dyrektorka, trenerka. Od kilkunastu lat związana z instytucjami kultury, z czego 12 lat jako ich dyrektor, obecnie w Świdnickim Ośrodku Kultury. Ukończyła Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studia podyplomowe Informacja naukowa i bibliotekoznawstwo oraz Zarządzanie w sektorze publicznym. Jest absolwentką programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Lider w rzeczywistości hybrydowej” oraz certyfikowaną trenerką VCC. Członkini Stowarzyszenia Forum Kraków działającego na rzecz animacji kultury. Laureatka II Miejsca w Plebiscycie Gazety Wrocławskiej Osobowość roku 2017 w kat. Kultura na Dolnym Śląsku. Stypendystka Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w obszarze zarządzania kulturą i rozwoju kadr kultury. Prowadzi autorski blog dla kadry zarządzającej instytucji kultury kulturanaczasie.pl.

19 października 2021 r. godz. 10.00-15.00 – warsztat dla animatorów i edukatorów z Joanną Grandzicką

Joanna Grandzicka – trenerka biznesu ze specjalizacją w obszarze m.in. przywództwa włączającego, komunikacji, kompetencji liderskich, różnorodności w organizacji, zarządzania energią i przeciwdziałania wypaleniu zawodowemu, realizująca projekty rozwojowe dla biznesu, edukacji, kultury i samorządów. Mentorka biznesowa z doświadczeniem w pracy z liderami liderkami z różnych branż i sektorów. Facylitatorka pracy grupowej i certyfikowana coach metodą Action Learning. Doświadczona menadżerka z 20-letnim stażem w budowaniu nowych zespołów, projektów. Współzałożycielka i Członkini Zarządu firmy TEAL Action Learning Global, a wcześniej twórczyni i wiceprezeska Inkubatora Przedsiębiorczości Starter w Gdańsku

miejsce: Stocznia Cesarska w Gdańsku, Budynek Dyrekcji

Zapisy prowadzone są poprzez FORMULARZ

Osoby, które zapiszą się na warsztaty otrzymają potwierdzenie oraz informacje drogą mailową.

 

Partner wydarzenia: Obszar Metropolitalny Gdańsk-Gdynia-Sopot